Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
Indywidualny Kurs OPEN WATER DIVER

Indywidualny Kurs OPEN WATER DIVER

;
dowolna dł. pobytu
kup voucher
od 1 410 /szt.
kup voucher

Akceptowane metody płatności

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express
Wszystkie płatności są szyfrowane bezpieczne protokołem SSL 256
Tylko Ty i Twój instruktor! Kurs OPEN WATER DIVER ( OWD) jest pierwszym stopniem w twojej karierze płetwonurka. Po ukończeniu kursu OWD otrzymasz certyfikat honorowany we wszystkich centrach nurkowych na świecie. Kurs prowadzi: Piotr Matejek PADI IDCSTEC DEEP Instructor TEC TRIMIX Instructor EFR&CFC Instructor DAN Instructor
Podczas szkolenia zapoznasz się ze wszelkimi  zasadami bezpiecznego nurkowania, poznasz sprzęt oraz nauczysz się jak go obsługiwać. Kurs Indywidualny oznacza, że jesteś tylko Ty i twój instruktor skupiony tylko na Tobie, więc nie musisz się obawiać, że coś nie wychodzi lub nie potrafisz czegoś wykonać. Tak na powierzchni jak i pod wodą dostaniesz tyle czasu i wskazówek ile będziesz potrzebował.

Aby przystąpić do kursu musisz mieć skończone 10 lat (otrzymasz stopień Junior OWD) lub 15 lat dla uzyskania certyfikatu OWD oraz nie mieć przeciwwskazań do nurkowania. W cenie kursu otrzymasz podręcznik OWD , materiały szkoleniowe oraz sprzęt ( ABC, automat, piankę, jacket, butle), z którego będziesz mógł korzystać na kursie.

Szkolenie OWD składa się z 5 sesji teoretycznych zakończonych quizem , 5 zajęć basenowych i 4 nurkowań na wodach otwartych (morze, jezioro)

Kurs zostanie zakończony egzaminem z teorii nurkowania.

Po pozytywnym ukończeniu kursu OPEN WATER DIVER będziesz uprawniony do samodzielnego nurkowania( bez instruktora nurkowania), z partnerem do 18 metrów. W przypadku Juniora OWD (10-14 lat)  do 12 metrów pod okiem doświadczonego nurka.

W cenie:

  • Kurs OWD / 5 sesji teoretycznych zakończonych quizem , 5 zajęć basenowych i 4 nurkowań na wodach otwartych (morze, jezioro). Kurs zostanie zakończony egzaminem z teorii nurkowania.
  • Karnet na basen: 5 wejść na nurkowanie, 5 wejść do kompleksu basenowego, 5 wejść do saun zewnętrznych wraz z rytuałem z sauna mistrzem

 

Lokalizacja hotelu Senator

Dźwirzyno k. Kołobrzegu Wyzwolenia 35, 78-131
Najniższa cena tylko na naszej stronie
Po realizacji transakcji otrzymasz potwierdzenie
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Możliwość kupna kartą kredytową

Sprawdź także pozostałe oferty

Pokaż wszystkie
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij