Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu

Atrakcje

Atrakcje hotelu
Atrakcje okolicy

Atrakcje

Hotelu

Hotel Senator to miejsce na każdą porę roku. Dzięki tak rozbudowanej infrastrukturze nie można sie tutaj nudzić. Każdy znjadzie tutaj coś dla siebie. To wyjątkowe miejsce z wyjatkowo bogatą ofertą.

hotel
Okolica

Kompleks

basenowy
Zapraszamy wszystkich lubiących wspaniały relaks w wodzie do naszego hotelu z basenem. Na nasz kompleks basenowy składa się 25-metrowy basen pływacki oraz 20-metrowy basen z licznymi atrakcjami wodnymi takimi jak podwodne bicze, przeciwprądy, kaskady wodne, strumienice, parasole z tryskającą z góry wodą oraz okrągły brodzik ze zjeżdżalnią dla najmłodszych.
Świat Saun
Akademia nurkowania
Wanny z hyrdomasażem
Czytaj więcej

Kręgielnia

Goście Hotelu Senator mogą skorzystać z 6-torowej, najwyższej klasy, kręgielni. Rozrywka i sport przy dobrej muzyce to doskonały sposób spędzenia wolnego czasu. W barze serwujemy napoje zimne i gorące oraz wspaniałe drinki. Pracownicy kręgielni z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące tego fascynującego sportu. Dwa tory są przystosowane do zabawy dla dzieci. Kula już nie wpadnie do rynny.
Torów do gry
Kręgielnia przystosowana dla dzieci
Czytaj więcej

Atrakcje

okolicy

Dźwirzyno umiejscowione jest 12 kilometrów od Kołobrzegu, pomiędzy morzem Bałtyckim , a jeziorem Resko Przymorskie. Znane jest z przepięknej, szerokiej i naturalnej plaży. Jest jednym z najczystszych morskich kąpielisk. Okolica bogata w naturalne zalesienie sosnowe oraz liczne malownicze wzniesienia wydmowe. 

Latarnia Morskla

W 1666 roku wykorzystywano po raz pierwszy wieżyczkę budynku zarządu portu do zapalania światła do celów nawigacyjnych.. Światło zapalano okazjonalnie w czasie zawijania statków do portu. Dzisiejsza latarnia jest zbudowana w całości po 1945 roku i jest jedną z najczęściej odwiedzanych latarni w Polsce, będąc jednocześnie znakiem rozpoznawczym Kołobrzegu. Latarnia Morska znajduje się 17 minut / 12 km od Hotelu SENATOR****, Kołobrzeg, ul. Morska 1, tel. 94 352 52 53
Czytaj więcej

Molo

Molo integralna cześć Kołobrzegu, doskonałe miejsce na zdjęcie na Facebooka oraz romantyczny spacer nad falami morskimi. Po kompleksowym remoncie, spektakularnie podświetlone, liczy 220 metrów długości, 4,5 metra wysokości i aż 9 metrów szerokości. Molo znajduje się 15 minut / 11 km od Hotelu SENATOR****, Kołobrzeg, Bulwar Jana Szymańskiego.
Czytaj więcej

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu. Przebogate zbiory obejmujące zakresem początki państwa Polskiego do czasów "Zimenej Wojny". Muzeum posiada 4 oddziały na terenie Gminy Kołobrzeg: Muzeum Miasta Kołobrzeg, Muzeum Oręża Polskiego, Kołobrzeski Skansen Morski, Muzeum Zimnej wojny Podborsko 3001. Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu znajduje się 14 minut / 11 km od Hotelu SENATOR****, Kołobrzeg,
tel. 94 352 52 53.
Czytaj więcej

BAZYLIKA KATEDRALNA
Bazylika wybudowana w XIV wieku. Wielokrotnie zniszczony przez działania militarne. Kościół bogaty w zabytki sztuki. Istnieje możliwość wjazdu na taras widokowy bazyliki i podziwiania panoramy miasta. Bazylika Katedralna znajduje się 15 minut / 11 km od Hotelu SENATOR****, Kołobrzeg, ul. Mariacka 5.
Czytaj więcej

Źródło Solankowe
Źródło solankowe. Dobrodziejstwo miejscowej solanki znane jest od VII wieku. Kołobrzeg w swym herbie posiada szczypce warzelnicze używane podczas odparowywania solanki wczasach średniowiecza. Obok handlu i rybołówstwa, solanka była głównym źródłem bogactwa w średniowiecznym Kołobrzegu. Stężenie soli 6% bardzo bogate w mikroelementy i żelazo. Nie zalecamy pić na umór. Źródło solanki znajduje się 12 minut / 10 km od Hotelu SENATOR****, Kołobrzeg, ul. Solna.
Czytaj więcej

Ratusz

Neogotycki Ratusz w Kołobrzegu z kolumną z pręgierza z twarzą wójta, Jakuba Adebara. Ratusz znajduje się 15 minut / 12 km od Hotelu SENATOR****, Kołobrzeg, ul. Armii Krajowej 12.
Czytaj więcej

Plaża Naturystów

Plaża Naturystów zlokalizowana między Dźwirzynem a Grzybowem, liczy około 1 km długości. Plaza usankcjonowana przez prawo zwyczajowe, funkcjonuje od 20 lat. Plaża Naturystów znajduje się 1 km od Hotelu SENATOR****, kierunek Grzybowo.
Czytaj więcej

Ogrody Hortulus

Ogrody Hortulus w Dobrzycy to ponad 25 lat miłości do natury, które zaowocowało w 8 ha ogrodów, liczących około 30 zespołów tematycznych ogrodów. Ogrody HORTULUS zdobyły certyfikat dla Najlepszego Produktu Turystycznego Pomorza Zachodniego w 2018 roku. W skład Ogrodów Hortulus wchodzą: zespół Ogrodów Tematycznych Hortulus oraz Ogrodów Hortulus Spectabilis z największymi labiryntami roślinnymi na wybrzeżu. Ogrody HORTULUS znajdują się 35 minut / 36 km od Hotelu SENATOR**** kierunek Koszalin. tel. 94 318 13 18
Czytaj więcej

Pomerania FUN PARK

Pomerania FUN PARK - jest największym Parkiem Rozrywki na Pomorzu Zachodnim. W skład kompleksu wchodzą atrakcje w parku zewnętrznym oraz całoroczne atrakcje funkcjonujące niezależnie od pogody w przeogromnej hali zabaw. Przykładowe atrakcje: wodny świat, dmuchańce, karuzele krzesełkowe, aoutdrom, maluszkowo, wioska wikingów, hala zabaw. Pomerania FUN PARK znajduje się 23 minut / 24 km od Hotelu SENATOR****, kierunek Białogard. tel. 880 158 743.
Czytaj więcej

Windsurfing

i kitesurfing
Szkoła windsurfingu i kitesurfingu : Na miłośników sportów wodnych czeka jezioro Resko Przymorskie połączone z Bałtykiem żeglownym Kanałem Resko, w którym znajduje się port oraz przystań dla jachtów i windsurferów. Szkoła windsurfingu i kitesurfingu wraz z wypożyczalnią sprzętu mieści się nad jeziorem Resko.
Czytaj więcej

pole golfowe

w rusowie
GOLF DRIVING RANGE - to miejsce przeznaczone do nauki gry w golfa oraz treningu zaawansowanych graczy. W golfa grać może każdy, niezależnie od wieku, płci czy też kondycji ruchowej. Zapraszamy graczy na 9 dołkowe pole.
Czytaj więcej

Sprawdź dostępność Terminu

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
25 Mar 19
26 Mar 19
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij