Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
04 Kwi 20
05 Kwi 20
rezerwuj online
pakiety pobytowe

W Dźwirzynie i okolicy

Aktywny

wypoczynek

Hotel Senator położony jest w otoczeniu pięknego lasu, tuż nad brzegiem Morza Bałtyckiego. Nadmorska lokalizacja i czysty klimat sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, który z przyjemnością proponujemy naszym Gościom oprócz stałych atrakcji hotelu.

Spacery po plaży i lesie

Nordic walking

Jogging

Jazda na rowerze

Nurkowanie

Pływanie

Kitesurfing

Wędkatrstwo morskie

 

 

Ścieżki

Doskonała lokalizacja Hotelu Senator w lesie pozwala korzystać z licznych ścieżek rowerowych na łonie natury. Tutaj wypożyczysz rower, którym dojedziesz stąd do Kołobrzegu (14km) lub Mrzeżyna (13km). Taka rowerowa wyprawa to doskonała rozrywka dla całej rodziny, także dla dzieci. Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalne foteliki.

Ścierzki Rowerowe 

Trasy

biegowe

Urlop w Hotelu Senator w Dźwirzynie to wspaniała okazja do wzmocnienia swojej kondycji podczas biegania. Trening na różnych rodzajach nawierzchni, m.in. na asfalcie, piasku i leśnych ścieżkach to doskonała okazja, aby zwiększyć swoją wytrzymałość poprzez stosowanie podbiegów - jednego z najbardziej skutecznych treningów.

Przyrządy do ćwiczeń

w lesie

Spędź aktywnie czas na świeżym powietrzu i skorzystaj z możliwości korzystania z siłowni w nadmorskim lesie w Dźwirzynie. Na tej ścieżce zdrowia znajdziesz aż 15 urządzeń, dzięki którym wzmocnisz wszystkie partie mięśniowe. 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij