Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
03 Gru 21
04 Gru 21
rezerwuj online
pakiety pobytowe

Kontakt

hotel senator****

Hotel SENATOR Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Dźwirzyno k. Kołobrzegu, Polska
Wyzwolenia 35, 78-131

NIP: 671 15 41 963

GPS: 54N9'49.518"  15E26'20.249" 

Przelewy krajowe

mBank: 

PL 05 1140 2118 0000 3563 8800 1001

Przelewy zagraniczne 

mBank.: SWIFT: BREXPLPWMBK, IBAN: 

PL 75 1140 2118 0000 3563 8800 1002

 

Rezerwacja

 pon.-pt.:       08:00-20:00
 sob.-niedz.:  10:00-20:00

tel. +48 94 35 49 444

tel. 697 050 816

senator@hotelsenator.pl

Organizacja konferencji 

 pon.-pt.: 08:00-16:00

tel. 697 050 806

Recepcja

tel. +48 94 35 49 500

senator@hotelsenator.pl

Recepcja Bursztynowe SPA 

tel. +48 94 35 49 523

spa@hotelsenator.pl

Recepcja Basen

tel. +48 94 35 49 593

Kręgielnia

tel. +48 94 35 49 535 

 

 

 

Formularz kontaktowy

* Pola obowiązkowe

Rezerwacja Indywidualna
Ewelina Iwanicka

Ewelina Iwanicka

Dział rezerwacji indywidualnej tel: +48 697 050 816 tel: +48 94 35 49 513 rezerwacja@hotelsenator.pl
Kamila Chabaj

Kamila Chabaj

Dział rezerwacji indywidualnej tel: +48 697 050 816 tel: +48 94 35 49 513 kamila.chabaj@hotelsenator.pl
Magdalena Markiewicz

Magdalena Markiewicz

Dział rezerwacji indywidualnej tel: +48 697 050 816 tel: +48 94 35 49 444 magdalena.markiewicz@hotelsenator.pl
MICE (konferencje)
Joanna Stobiecka

Joanna Stobiecka

Manager działu rezerwacji konferencyjnej tel: +48 697 050 806 joanna.stobiecka@hotelsenator.pl
SPA
Bursztynowe SPA

Bursztynowe SPA

Recepcja SPA tel: +48 94 35 49 523 tel: +48 697 050 810 spa@hotelsenator.pl
Anna Koszykowska

Anna Koszykowska

Manager Bursztynowego SPA tel: +48 663 050 868 anna.koszykowska@hotelsenator.pl
Gastronomia
Mirosław Drewniak

Mirosław Drewniak

Dyrektor Gastronomii tel: +48 697 050 813 miroslaw.drewniak@hotelsenator.pl
Zespół hotelu
Anna Nieciecka

Anna Nieciecka

Kierownik Recepcji tel: +48 697 050 817 anna.nieciecka@hotelsenator.pl
Alicja Rosmanowska

Alicja Rosmanowska

Manager ds. Rezerwacji tel: +48 697 050 807 alicja.rosmanowska@hotelsenator.pl
Magdalena Sołtysiuk

Magdalena Sołtysiuk

Manager ds. Rezerwacji - rynki zagraniczne tel: +48 665 182 077 tel: +48 94 314 30 38 magdalena.soltysiuk@hotelsenator.pl

Sylwia Kujtkowska

Manager ds. Housekeepingu tel: +48 663 050 866 sylwia.kujtkowska@hotelsenator.pl
Piotr Brzeziński

Piotr Brzeziński

Dyrektor Marketingu Hotelu Senator tel: 697 050 085 piotr.brzezinski@hotelsenator.pl
Joanna Jabłońska

Joanna Jabłońska

Dyrektor Generalny Hotelu Senator joanna.jablonska@hotelsenator.pl
Grupa Hotele Nadmorskie
Grzegorz Szymański

Grzegorz Szymański

Dyrektor Generalny Grupy Hotele Nadmorskie grzegorz.szymanski@hotelenadmorskie.pl
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij