Doskonałe dania kuchni międzynarodowej, wyśmienite trunki z hotelowej piwniczki, aromatyczne cygara i wiele innych… Wolisz romantyczną kolację dla dwojga, rodzinny obiad czy huczne przyjęcie? W Restauracji Oranżeria Hotelu Senator wszystko jest możliwe. Nie czekaj, sprawdź sam!
Karta MenuSmakowa
podróżRazowe penne z krewetkami, cukinią i świeżą bazylią, do picia jeden z wybornych alkoholi z naszej piwniczki, a na deser krem brulee…Czy można chcieć czegoś więcej? Restauracje Arena i Oranżeria gwarantują doskonały smak, świetną obsługę i możliwość organizacji imprez nawet do 250 osób.
Lobby
barTo nowoczesne miejsce w hallu recepcyjnym stało się ulubionym miejscem spotkań Gości. Nic dziwnego: wygodne kanapy i duży telewizor LCD, kameralna atmosfera oraz doskonałe desery, aromatyczna kawa i orzeźwiające drinki to wszystko, czego potrzeba do udanego spotkania.
W Lobby Barze odbywają się cyklicznie koncerty fortepianowe, saksofonowe oraz konkursy karaoke, w sam raz na wieczorny relaks dla grupy przyjaciół.
Beach Bar
Hotelowa PlażaZimne napoje, smaczne przekąski pachnąca kawa pita na łonie natury. Odprężenie na plażowym leżaku z książką. Wieczorny zachód słońca nad morzem, wieczory z klubową muzyką. Przeżyj to sam i racz się niepowtarzalnym klimatem Bałtyku piękny cichy poranek z gorąca aromatyczną kawą, południe z energetycznym wyciskanym kolorowym sokiem, wieczór z wyszukanym napojem dla dorosłych. Beach Bar na plaży hotelu SENATOR**** w Dźwirzynie jest do dyspozycji wszystkich Gości w okresie letnim.
Klub
SenatorPrzygaszone światło, lampy w stylu vintage, wygodne kanapy i charakterystyczny zapach palonych cygar… Jeśli lubisz ekstrawaganckie i ekskluzywne lokale, Klub Senator to doskonałe miejsce dla Ciebie. Zaaranżowany w angielskim klimacie Klub Senator sprzyja zarówno spotkaniom biznesowym (do 50 osób) jak i w kameralnym w gronie najbliższych przyjaciół. W ofercie znajdują się najlepsze alkohole, wyrafinowane drinki i koktajle oraz aromatyczne cygara. Do dyspozycji gości przygotowaliśmy profesjonalne zestawy do gry w pokera. Miłośników dobrej muzyki zapraszamy na muzyczne wieczory z saksofonem, pianinem lub skrzypcami.
Ogródek
Grillowy Nadmorskie imprezy na łonie natury są jedyne w swoim rodzaju. W zadaszonym ogródku grillowym Hotelu Senator znajdziesz kamienne palenisko, 2 grille, wędzarnię, bufet sałatkowy i bar z napojami.
Tutaj zorganizujesz dowolne tematycznie przyjęcie nawet na 200 osób, z możliwością tańca oraz muzyki na żywo!