Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
04 Kwi 20
05 Kwi 20
rezerwuj online
pakiety pobytowe

Baseny

Zabawa

i relaks

Hotel Senator stworzył dla miłośników wodnych zabaw kompleks basenowy z mnóstwem atrakcji dla dzieci i dorosłych. To nie tylko basen, ale także świat saun. Doskonała okazja do spędzenia wspólnych chwil z rodziną podczas beztroskiej zabawy oraz możliwość relaksu i odprężenia w sanarium.

Najlepszy hotel na wakacje  

 

Basen niedaleko

Kołobrzegu

Nasz hotel z kompleksem basenowym to wspaniałe miejsce dla miłośników wodnych zabaw. Znajdziesz tu 2 baseny: 25-metrowy basen pływacki oraz 20-metrowy basen z atrakcjami wodnymi, takimi jak podwodne bicze, przeciwprądy, kaskady wodne, strumienice, parasole z tryskającą z góry wodą oraz okrągły brodzik ze zjeżdżalnią dla najmłodszych. 

Świat

Saun

Kompleks basenowy Hotelu Senator to nie tylko Kompleks basenowy nad morzem. Spragnieni relaksu także znajdą tu coś dla siebie. Dzięki naszej bogatej ofercie odprężających kąpieli w świecie saun odprężysz się, wzmocnisz odporność i odzyskasz siły do działania. Czekają na Ciebie: gorąca kąpiel w klasycznej łaźni parowej lub w łaźni aromatycznej, sauna Profi i Sanarium, a także wanny z hydromasażem o różnych temperaturach.

Cennik

Kompleksu basenowego

Cennik Kompleksu basenowego Hotelu Senator oraz Regulamin korzystania z karnetów

W trosce o bezpieczeństwo i przyjazną atmosferę w Kompleksie Basenowym, prosimy o zapoznanie się z regulaminem korzystania z karnetów Kompleksu basenowego Hotelu Senator i o przestrzeganie zawartych w nim reguł.

Regulamin korzystania z karnetów:
1. Karnet obowiązuje przez okres 2 miesięcy od daty wystawienia. Z karnetu można korzystać we wszystkie dni tygodnia. Ważność karnetu wygasa po wyczerpaniu limitu wejść.
2. Karnet upoważnia do 10 wejść do Kompleksu basenowego, każdorazowo z limitem czasowym do 2 godzin.
3. Karnet VIP, w okresie 2 miesięcy od daty wystawienia, upoważnia do 10 wejść do Kompleksu basenowego i Studia Kształtowania Sylwetki w godzinach otwarcia bez ograniczeń czasowych).
4. Karnet wystawiony jest na okaziciela. Upoważnia do wejścia więcej niż jedną osobę – do wykorzystania wszystkich wejść.

  1 WEJŚCIE do 2godzin KARNET 10 wejść do 2godzin KARNET VIP bez limitu czasu
Dorosły i młodzież 30 zł 190 zł 260 zł
Dziecko 3-15 lat 15 zł 100 zł 140 zł
Rodzina 2+1 60 zł - -

 

Czas

na przygodę!

Naucz się pływać i nurkować jak profesjonalista podczas wakacji w Hotelu Senator. Na amatorów podwodnych przygód czekają wykwalifikowani instruktorzy z Akademii Nurkowania Deep Blue, pierwszego w Polsce Resortu Nurkowego. A dla początkujących przygotowaliśmy Szkołę Pływania.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij