Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
04 Kwi 20
05 Kwi 20
rezerwuj online
pakiety pobytowe

Filozofia wobec dzieci

Raj

dla najmłodszych

Hotel Senator to miejsce wprost stworzone dla dzieci. Bliskość morza, prywatna i bezpieczna plaża oraz mnóstwo możliwości wspólnego spędzania czasu dla całej rodziny - to wszystko, czego potrzeba do idealnych wakacji nad morzem z dziećmi. Poznaj ofertę naszego hotelu, przygotowaną specjalnie dla dzieci.

Wszystko

pod kontrolą

W Hotelu Senator dbamy o to, aby każdy maluch mógł bezpiecznie korzystać z wszystkich atrakcji dostępnych w hotelu. Tutaj możesz zostawić swoje dziecko pod opieką wykwalifikowanych opiekunów i zadbać o siebie.

Bez obaw, zajmiemy się wszystkim!

Wspaniała zabawa

każdego dnia

Animatorzy w Hotelu Senator to pełnoetatowi pracownicy, którzy każdego dnia przygotowują specjalne przedstawienia, zabawy, wieczory tematyczne, konkursy i wiele innych rozrywek nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych Gości. Nasi Specjaliści do Spraw Beztroskiej Zabawy sprawią, że nie będziesz się nudzić nawet przez chwilę!

Wymarzony hotel

 dla dzieci

Hotel Senator dba nie tylko o wspaniałą zabawę dla najmłodszych. Zależy nam również na właściwym podejściu do dzieci, dlatego o rady prosimy ekspertów.

W naszym Hotelu warsztaty dla dzieci i dorosłych przeprowadziła Dorota Zawadzka, profesjonalny psycholog rozwojowy i prowadząca programu Superniania nadawanego przez telewizję TVN od 2004 roku. Profesjonalistka uczyła najmłodszych właściwego zachowania w domu i poza nim oraz udzielała rodzicom cennych rad dotyczących odpowiednich metod wychowawczych i podejścia do dzieci. 

Obejrzyj film z wizyty Superniani w Hotelu Senator

Odwiedź

nasz blog

Dowiedz się więcej o atrakcjach dla najmłodszych w hotelach nad morzem, o właściwym wychowaniu i o możliwościach spędzania wolnego czasu z dziećmi. Odwiedź blog, który prowadzimy razem z Hotelem Lidia w Darłowie oraz Hotelem Unitral w Mielnie. Blog Hoteli Nadmorskich to obowiązkowa lektura dla rodziców!

Czytaj więcej

Szybka informacja o udogodnieniach dla dzieci.

Jeżeli masz pytania odnośnie wypoczynku twoich dzieci skorzystaj z bezpośredniego kontaktu z pracownikiem działu rezerwacji indywidualnej. Opowie on Tobie o wszystkich udogodnieniach dla dzieci.

Kamila Chabaj

Dział rezerwacji indywidualnejtel: +48 697 050 816 tel: +48 94 35 49 513kamila.chabaj@hotelsenator.pl

 

Alicja Rosmanowska

Dział rezerwacji indywidualnejtel: +48 697 050 816 tel: +48 94 35 49 570alicja.rosmanowska@hotelsenator.pl

 

 

Aktualne

Oferty
Pokaż wszystkie
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij