Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
07 Lip 20
08 Lip 20
rezerwuj online
pakiety pobytowe

Sale konferencyjne

Wyślij zapytanie

* Pola obowiązkowe

Profesjonalizm i komfort

Sale konferencyjne w Hotelu Senator to doskonałe rozwiązanie na spotkania biznesowe dla Klientów z Kołobrzegu i okolic. Wygodę gwarantuje odpowiedni wystrój i układ przestrzenny, a sprzęt niezbędny do przeprowadzenia konferencji i szkoleń zapewnia komfort użytkowania. W Hotelu Senator zorganizujesz szkolenia, konferencje oraz wiele innych spotkań biznesowych nawet do 200 osób!

Sala Kinowa Odeon

max 200 os.

Dostępne układy

200
-
-
-
-
-
zobacz szczegóły

Największa sala konferencyjna w Hotelu Senator, może pomieścić 200 osób na wygodnych kinowych fotelach z pulpitami, umożliwiającymi prowadzenie notatek. Sala wyposażona jest w dobrej jakości rzutnik multimedialny, wyświetlający treść na pełnowymiarowym ekranie kinowym, co gwarantuje dobrą widoczność dla wszystkich uczestników prezentacji. Bezprzewodowe mikrofony i wysokiej klasy dźwięk kinowy pozwalają na w pełni multimedialny pokaz. Sala umożliwia jednoczesne tłumaczenie wykładu na 2 języki, dzięki systemowi tłumaczeń symultanicznych. Obok funkcji konferencyjno-szkoleniowej sala Odeon pełni również rolę rozrywkową. Wyposażona jest w projektor filmowy do odtwarzania pełnometrażowych kopii filmowych oraz w system DVD. Składana scena umożliwia występy teatralne, kabaretowe, pokazy mody i gale.

Sala Capitol

max 70 os.

Dostępne układy

70
30
50
58
40
-
zobacz szczegóły

To idealne rozwiązanie dla grup, które potrzebują sali w pełni konfigurowalnej, o różnych możliwościach ustawienia i wyposażenia. Zestaw stołów i krzeseł konferencyjnych może być zmieniany w trakcie każdej przerwy w szkoleniu, lub prezentacji. Jest to druga pod względem wielkości sala konferencyjna w Hotelu Senator. Pomieści maksymalnie 70 osób

Sala Forum

max 50 os.

Dostępne układy

50
30
30
40
24
-
zobacz szczegóły

Forum to sala dla niewielkich grup szkoleniowych. Umożliwia indywidualny kontakt prowadzącego szkolenie z uczestnikami. Podobnie jak sala Capitol może być ustawiona w dowolny sposób według wskazań organizatora spotkania. Jest to również doskonałe miejsce do kameralnych spotkań biznesowych, posiedzeń zarządu, rady nadzorczej, itp. Łączna liczba uczestników to 50 osób.

Sala Agora

max 35 os.

Dostępne układy

-
-
35
35
-
-
zobacz szczegóły

Sala Agora to idealna propozycja do zorganizowania spotkania biznesowego, narady, burzy mózgów i wszelkich spotkań wymagających efektywnej pracy zespołowej. Stół konferencyjny, który jest na wyposażeniu sali umożliwia kontakt wzrokowy wszystkich uczestników i stwarza komfortowe warunki do dyskusji. Pomieści maxymalnie 35 osób.

Zależnie

od potrzeb

Osoby zainteresowane organizacją szkoleń, sympozjów, spotkań biznesowych mogą skorzystać z czterech w pełni klimatyzowanych sal konferencyjnych. Umożliwiamy aranżację ustawień sal według odmiennych potrzeb klienta.

 

Standardowe wyposażenie sal konferencyjnych

Mikrofon Nagłośnienie Projektor Flipchart Ekran Wi-Fi
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij