Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu

Nasze zabiegi

Kinesiotaping

30zł if 40 min

Cena 30zł za 1 zabieg.

Kinesiotaping - specjalistyczna metoda oklejania ciała specjalnymi taśmami, stworzona została przez Japończyka Dr Kenzo Kase.

Plaster ma strukturę , która nie ogranicza ruchów, ciężar i grubość plastra jest zbliżona  do parametrów skóry.  Co jest najważniejsze plastry nie zawierają żadnych leków ani lateksu. Są odporne na działanie wody i umożliwiają swobodne oddychanie skóry .

Plastry działają poprzez skórę na tkankę podskórną, powięź, mięśnie, oraz naczynia krwionośne i limfatyczne, a także więzadła i stawy. Można aplikować je na konkretny mały problem mięśniowy czy bliznę, a także na duże grupy mięśniowe i całościowo jako korekcję .

Plaster utrzymuje się na skórze od 3 do 5 dni i przez ten cały okres plaster ma działanie lecznicze. Utrzymywanie się plastra na skórze uzależnione jest to od jej pH.

Co daje plaster?

  • Wspomaga pracę mięśni
  • Stabilizuje stawy
  • Rozluźnia tkanki miękkie
  • Wspomaga pracę naczyń krwionośnych i limfatycznych

Gdzie oklejać?

 Plastry naklejane są najczęściej w okolice , w których pojawił się ból. Oklejenie stosowane jest również przy obrzękach limfatycznych ( po mastektomii, problem z odprowadzaniem limfy do węzłów chłonnych , obrzęk kolan np. po operacji  itp. ) i stanach po kontuzji ( stany po skręceniu , złamaniu, zwichnięciu, przy zespole cieśni nadgarstka itp. ).

Plastry mają również swoje zastosowanie przy wspomaganiu treningu. W tym przypadku oklejane są miejsca najbardziej narażone na kontuzje lub przeciążenia mięśniowe. 

Sprawdź dostępność Terminu

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
15 Paź 18
16 Paź 18
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij