Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu

Kontakt

hotel senator

Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Dźwirzyno k. Kołobrzegu, Polska
Wyzwolenia 35, 78-131
NIP: 671 15 41 963

Dział rezerwacji indywidualnej

czynny od pon do pt: 9:00-18:00
oraz soboty 10:00-15:00

tel. 697 050 816

Przelewy krajowe

ALIOR BANK S.A.: 38 2490 0005 0000 4520 5313 2346

Przelewy zagraniczne

ALIOR BANK S.A.: IBAN: PL 87 2490 0005 0000 4600 9362 0544 SWIFT: ALBPPLPW

Formularz kontaktowy

* Pola obowiązkowe

Zespół hotelu

Senator
Kamila Chabaj

Kamila Chabaj

DZIAŁ REZERWACJI INDYWIDUALNEJ tel: +48 697 050 816 tel: +48 94 35 49 513 kamila.chabaj@hotelsenator.pl
Alicja Rosmanowska

Alicja Rosmanowska

DZIAŁ REZERWACJI INDYWIDUALNEJ tel: +48 697 050 816 tel: +48 94 35 49 570 alicja.rosmanowska@hotelsenator.pl
Joanna Obertaniec

Joanna Obertaniec

DZIAŁ REZERWACJI KONFERENCYJNEJ tel: +48 697 050 806 joanna.obertaniec@hotelsenator.pl
Malwina Izdebska

Malwina Izdebska

DZIAŁ REZERWACJI KONFERENCYJNEJ tel: +48 607 842 995 malwina.izdebska@hotelsenator.pl
Jakub Głowacki

Jakub Głowacki

KIEROWNIK RECEPCJI tel: +48 697 050 817 jakub.glowacki@hotelsenator.pl
Justyna Kosińska-Jankowiak

Justyna Kosińska-Jankowiak

KIEROWNIK SPA tel: +48 697 050 808 justyna.jankowiak@hotelsenator.pl
Ilona Andruszko

Ilona Andruszko

KIEROWNIK HOUSEKEEPINGU tel: +48 663 050 866 ilona.andruszko@hotelsenator.pl
Magdalena Mital

Magdalena Mital

MANAGER DS. SPRZEDAŻY - RYNKI ZAGRANICZNE tel: +48 665 182 077 tel: +48 94 314 30 38 mmital@hotel-lidia.pl
Paweł Król

Paweł Król

Dyrektor ds. zakupów Grupy Hotele Nadmorskie tel: +48 697 050 804 pawel.krol@unitral.pl
Bartosz Chytroń

Bartosz Chytroń

Szef Kuchni bartosz.chytron@hotelsenator.pl
Grzegorz Szymański

Grzegorz Szymański

Dyrektor hotelu grzegorz.szymanski@hotelenadmorskie.pl

Marcin Kazimierczak

Dyrektor gastronomii tel: +48 697 050 813

Sprawdź dostępność Terminu

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
22 Lip 18
23 Lip 18
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij