Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu

Kontakt

hotel senator

Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Dźwirzyno k. Kołobrzegu, Polska
Wyzwolenia 35, 78-131
NIP: 671 15 41 963

Dział rezerwacji indywidualnej

czynny od pon do pt: 9:00-18:00
oraz soboty 10:00-15:00

tel. 697 050 816

Recepcja

tel. +48 (94) 35 49 500
fax: +48 (94) 35 49 449

senator@hotelsenator.pl

Recepcja SPA i odnowy

tel. +48 (94) 35 49 523

spa@hotelsenator.pl

Przelewy krajowe

ALIOR BANK S.A.: 38 2490 0005 0000 4520 5313 2346

Przelewy zagraniczne

ALIOR BANK S.A.: IBAN: PL 87 2490 0005 0000 4600 9362 0544 SWIFT: ALBPPLPW

Formularz kontaktowy

* Pola obowiązkowe

Zespół hotelu

Senator

Kamila Chabaj

DZIAŁ REZERWACJI INDYWIDUALNEJ tel. 94 35 49 513, tel. kom. 697 050 816 kamila.chabaj@hotelsenator.pl
Aleksandra Maguńska

Aleksandra Maguńska

p.o.KIEROWNIKA REZERWACJI tel. 94 35 49 444, tel.kom. 697 050 816 aleksandra.magunska@hotelsenator.pl
Justyna Urbańczyk

Justyna Urbańczyk

DZIAŁ REZERWACJI ZAGRANICZNEJ tel.94 35 49 570 , tel.kom. 697 050 816 justyna.urbanczyk@hotelsenator.pl
Olga Bagniuk

Olga Bagniuk

KIEROWNIK RECEPCJI I REZERWACJI olga.bagniuk@hotelsenator.pl

Dominika Fusińska

p.o.KIEROWNIKA RECEPCJI tel.kom.697 050 807
Joanna Obertaniec

Joanna Obertaniec

DZIAŁ REZERWACJI KONFERENCYJNEJ tel.94 35 49 573, tel.kom. 697 050 806 joanna.obertaniec@hotelsenator.pl
Malwina Izdebska

Malwina Izdebska

DZIAŁ REZERWACJI KONFERENCYJNEJ tel.94 35 49 573, tel.kom. 607 842 995 malwina.izdebska@hotelsenator.pl
Justyna Kosińska-Jankowiak

Justyna Kosińska-Jankowiak

KIEROWNIK SPA tel.kom. 697 050 808 justyna.jankowiak@hotelsenator.pl
Ilona Andruszko

Ilona Andruszko

KIEROWNIK HOUSEKEEPINGU tel.kom. 663 050 866 ilona.andruszko@hotelsenator.pl
Marzena Radomska

Marzena Radomska

KIEROWNIK GASTRONOMII tel. 94 35 49 568, tel.kom. 697 050 813 marzena.radmoska@hotelsenator.pl
Jarosław Bagniuk

Jarosław Bagniuk

Szef Kuchni tel. 94 35 49 566, tel. kom. 781 513 377 jaroslaw.bagniuk@hotelsenator.pl

Sprawdź dostępność Terminu

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
24 Cze 17
25 Cze 17
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij