Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu

Kontakt

hotel senator

Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Dźwirzyno k. Kołobrzegu, Polska
Wyzwolenia 35, 78-131
NIP: 671 15 41 963

Dział rezerwacji indywidualnej

czynny od pon do pt: 9:00-18:00
oraz soboty 10:00-15:00

tel. 697 050 816

Przelewy krajowe

ALIOR BANK S.A.: 38 2490 0005 0000 4520 5313 2346

Przelewy zagraniczne

ALIOR BANK S.A.: IBAN: PL 87 2490 0005 0000 4600 9362 0544 SWIFT: ALBPPLPW

Formularz kontaktowy

* Pola obowiązkowe

Zespół hotelu

Senator

Kamila Chabaj

DZIAŁ REZERWACJI INDYWIDUALNEJ tel: +48 94 35 49 513 tel: +48 697 050 816 kamila.chabaj@hotelsenator.pl

Zuzanna Famulska

DZIAŁ REZERWACJI ZAGRANICZNEJ tel: +48 94 35 49 570 tel: +48 697 050 816 zuzanna.famulska@hotelsenator.pl

Joanna Grabowska

Kierownik recepcji tel: +48 94 35 49 444 tel: +48 697 050 816 joanna.grabowska@hotelsenator.pl
Olga Bagniuk

Olga Bagniuk

Kierownik rezerwacji olga.bagniuk@hotelsenator.pl
Joanna Obertaniec

Joanna Obertaniec

DZIAŁ REZERWACJI KONFERENCYJNEJ tel: +48 94 35 49 573 tel: +48 697 050 806 joanna.obertaniec@hotelsenator.pl
Malwina Izdebska

Malwina Izdebska

DZIAŁ REZERWACJI KONFERENCYJNEJ tel: +48 94 35 49 573 tel: +48 607 842 995 malwina.izdebska@hotelsenator.pl
Justyna Kosińska-Jankowiak

Justyna Kosińska-Jankowiak

KIEROWNIK SPA tel: +48 697 050 808 justyna.jankowiak@hotelsenator.pl
Ilona Andruszko

Ilona Andruszko

KIEROWNIK HOUSEKEEPINGU tel: +48 663 050 866 ilona.andruszko@hotelsenator.pl
Marzena Radomska

Marzena Radomska

KIEROWNIK GASTRONOMII tel: +48 94 35 49 568 tel: +48 697 050 813 marzena.radmoska@hotelsenator.pl
Jarosław Bagniuk

Jarosław Bagniuk

Szef Kuchni tel: +48 94 35 49 566 tel: +48 781 513 377 jaroslaw.bagniuk@hotelsenator.pl

Sprawdź dostępność Terminu

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
20 Sie 17
21 Sie 17
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij