Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu

Atrakcje

Atrakcje hotelu
Atrakcje okolicy

Atrakcje

Hotelu

Hotel Senator to miejsce na każdą porę roku. Dzięki tak rozbudowanej infrastrukturze nie można sie tutaj nudzić. Każdy znjadzie tutaj coś dla siebie. To wyjątkowe miejsce z wyjatkowo bogatą ofertą.

hotel
Okolica

Kompleks

basenowy
Zapraszamy wszystkich lubiących wspaniały relaks w wodzie do naszego hotelu z basenem. Na nasz kompleks basenowy składa się 25-metrowy basen pływacki oraz 20-metrowy basen z licznymi atrakcjami wodnymi takimi jak podwodne bicze, przeciwprądy, kaskady wodne, strumienice, parasole z tryskającą z góry wodą oraz okrągły brodzik ze zjeżdżalnią dla najmłodszych.
Świat Saun
Akademia nurkowania
Wanny z hyrdomasażem
Czytaj więcej

Kręgielnia

Goście Hotelu Senator mogą skorzystać z 6-torowej, najwyższej klasy, kręgielni. Rozrywka i sport przy dobrej muzyce to doskonały sposób spędzenia wolnego czasu. W barze serwujemy napoje zimne i gorące oraz wspaniałe drinki. Pracownicy kręgielni z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące tego fascynującego sportu. Dwa tory są przystosowane do zabawy dla dzieci. Kula już nie wpadnie do rynny.
Torów do gry
Kręgielnia przystosowana dla dzieci
Czytaj więcej

Atrakcje

okolicy

Dźwirzyno położone jest 13 kilometrów od Kołobrzegu, między brzegiem Bałtyku, a jeziorem Resko Przymorskie. Znane jest z jednej z najpiękniejszych plaż na wybrzeżu i jednego z najczystszych morskich kąpielisk.

Windsurfing

i kitesurfing
Szkoła windsurfingu i kitesurfingu : Na miłośników sportów wodnych czeka jezioro Resko Przymorskie połączone z Bałtykiem żeglownym Kanałem Resko, w którym znajduje się port oraz przystań dla jachtów i windsurferów. Szkoła windsurfingu i kitesurfingu wraz z wypożyczalnią sprzętu mieści się nad jeziorem Resko.
Czytaj więcej

pole golfowe

w rusowie
GOLF DRIVING RANGE - to miejsce przeznaczone do nauki gry w golfa oraz treningu zaawansowanych graczy. W golfa grać może każdy, niezależnie od wieku, płci czy też kondycji ruchowej. Zapraszamy graczy na 9 dołkowe pole.
Czytaj więcej

Sprawdź dostępność Terminu

Rezerwując przez stronę otrzymasz gwarancję najniższej ceny!
22 Wrz 18
23 Wrz 18
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij