Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
Wiosna na plaży

Wiosna na plaży

10 Mar 2022
Przeczytaj nasz wpis i zrób coś innego, poszukaj inspiracji dla swojej rodziny dla komfortowego wypoczynku nad morzem.

Aktywności rodzinne

Oczyść swój umysł, zacznij stymulować prawą półkulę mózgu – twórczą stronę umysłu. Wyjedź z bliskimi na weekend nad morze. Otwórz wyobraźnię swoich dzieci na nowe horyzonty spacerując po szerokiej polskiej plaży. Sztuka bycia razem jest najpiękniejszą sztuką inspirowaną sercem.Doskonal relacje przez celebrowanie wyjątkowych chwil w hotelowej restauracji à la carte Oranżeria.

Rozpieszczaj swoją rodzinę nowymi smakami. Ryby i inne owoce morza najlepiej smakują w nadmorskiej atmosferze. Dania naszego szefa kuchni, przeniosą Cię w wyjątkowe miejsca. Przygotujemy dla Was pyszne owoce morza ceviche z mango i chili.Nawet krótki urlop spędzony z bliskimi w hotelu może być tak energetyczny, jak tylko chcesz. Nasz hotel daje mnóstwo możliwości. Wszystko zależy od tego, jaki wypoczynek lubicie.

Energetyczna strefa Aquacenter z dużymi basenami oraz kompleksem saun, oraz tarasem zewnętrznym.Pamiętaj, rodzinna wiosna na plaży!

 

Wiosna

Majówka

Boże Ciało

 

Wszystko to czeka na Was nad morzem…

Zadzwoń, dopytaj nas o szczegóły.

+48 94 35 49 444

 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij