Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
Takiego wydarzenia w Hotelu jeszcze nie było!

Takiego wydarzenia w Hotelu jeszcze nie było!

22 Mar 2018
,,Kobiece spotkania by Bursztynowe SPA''. Piękna, zdrowa, świadoma. Szukasz recepty jak cieszyć się przez długie lata urodą i zdrowiem? Zaskoczymy Cię. Nie ma na to uniwersalnej recepty ale jest wiedza, która pozwala Ci czerpać ze współczesnych metod dbania o siebie. Chcemy się z Tobą podzielić tą wiedzą w kobiecym gronie.

Zapraszamy na pierwsze z cyklu spotkań ,,Kobiece spotkania by Bursztynowe SPA''. Idea jest bardzo prosta. Zapraszamy ekspertki z dziedziny spa&beuaty, które łącząc swoją pasję z zawodem, przedstawiają metody jak sprawić byś czuła się dobrze w swoim ciele.

Kobiece spotkania by Bursztynowe SPA to nie tylko okazja do posłuchania wykładów, ale również możliwość porozmawiania twarzą w twarz z ekspertkami w kameralnym miejscu. Poznaj plan spotkania i dołącz do nas koniecznie.

Start: 8 kwietnia 2018 (niedziela) godz. 16:00

Miejsce: Hotel Senator, sala kinowa oraz Bursztynowe SPA. Wejście bezpłatne.

W programie:

16:00 Przywitanie Gości, prezentacja filmu ,,Bursztynowe SPA''

16:15 ,,Must have w szafie każdej kobiety'' - wystąpienie stylistki Marty Waluk

17:00 Przerwa kawowa

17:15 Triki makijażowe - wystąpienie wizażystki Anny Maj

18:00 Przerwa na cocktail

18:15 Wpływ diety na cerę. Dodaj sobie blasku odpowiednim odżywaniem - wystąpienie dietetyczki Joanny Ławniczak

Ponadto w programie przez cały czas trwania wykładów:

Kosmetyczne upominki 

* Darmowa analiza składu ciała 

* Konsultacje dietetyczne

* Porady styliki - określanie typu urody, okreslenie typu sylwetki

* Porady wizażu - używanie odpowiednich cieni, stosowanie technik makijażu dopasowanych do typu urody

* Peeling i masaż dłoni, porady kosmetyczne, diagnoza skóry twarzy urządzeniem Skintex Diag- wykonywane przez pracowników Bursztynowego SPA

* Pokaz kolekcji biżuterii

* Konkurs z nagrodami

Prelegentki:

Marta Waluk - certyfikowana stylistka, personal shopperka, kreatorka wizerunku. Profesjonalnie zajmuje się stylizacją ubioru zarówno osób prywatnych jak i firm. Podejmuje się realizacji wielu zadań, w których może wykazać się wiedzą i umiejętnościami z zakresu znajomości mody, tworzenia stylizacji, kreowania wizerunku oraz znajomości dress code.

Współpracuje z regionalnymi mediami – prasą, telewizją oraz radiem. Z koszalińskim magazynem Prestiż, na łamach którego publikowana jest jej autorska rubryka poświęcona tematyce mody oraz stylizacji. Podejmuje stałe współprace z projektantami mody, markami modowymi takimi jak Wólczanka, Ochnik, Solar, Pandora oraz platformami sprzedażowymi jak Answear.com. Współpracuje także z centrami handlowymi, prywatnymi butikami. Od września 2017 roku jest stylistką Galerii Kaskada w Szczecinie.

http://martawaluk.pl

Anna Maj - Pasjonatka makijażu od zawsze, w zawodzie od 13lat. Absolwentka studium wizażu i stylizacji oraz szkolenia w Paryżu. Niespokojna dusza, cały czas w biegu i wśród ludzi. Często uczestniczy w licznych szkoleniach co pozwala poznać ludzi z branży wizażu i podglądać ich warsztat. Na co dzień pracuje z klientami indywidualnymi. Współpracuje przy sesjach zdjęciowych, reklamowych, produkcjach scenicznych i filmowych.

Barbab Studio urody i wizażu. Miejsce które powstało z pasji i miłości do zawodu. Ania Maj wizażystka i stylistka paznokci. Martyna Sienkiewicz kosmetyczka i wizażystka. Ogień i woda. Od 7 lat razem prowadzą salon i tworzą niepowtarzalną atmosferę tak by każdy kto raz do nich trafi zawsze będzie chciał wracać.

http://barbab.pl

Joanna Ławniczak - Dyplomowany dietetyk Diet & More. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu - kierunek Dietetyka, kontynuuje naukę na Uniwersytecie Medycznym. Doświadczenie zdobywała na praktykach i stażu w Diet & More.Specjalizuje się w dietach redukcyjnych, w dietach w jednostkach chorobowych oraz cały czas poszerza swoją wiedzę z dietetyki sportowej. W pracy z pacjentami, kieruje się zasadą, że nikt nie jest na diecie, ponieważ dieta to smutne i nieprzyjemne słowo. Stara się uczyć, kierować i podpowiadać dając pacjentowi pewną swobodę wyboru (oczywiście zdrowego wyboru). Większość wolnego czasu spędza w kuchni testując nowe przepisy. Kocha podróże - te bliższe i dalsze, ciekawe książki i muzykę. Jest wielką miłośniczką kotów.

https://dietandmore.pl

Partnerzy: Klapp, Thalgo, Ella Bache, Organique, OPI, Marta Waluk, Studio Barabab, Diet&More

 

 

 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij