Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
Podwodny świat - spotkanie autorskie, prezentacja filmu

Podwodny świat - spotkanie autorskie, prezentacja filmu

09 Sty 2018
Gdzie są najpiękniejsze miejsca do nurkowania? Jak zacząć przygodę z nurkowaniem? Jak dbać o swoje bezpieczeństwo w wodzie? Na te i wiele pytań odpowie Piotr Matejek podczas autroskiego spotkania.

Doskonała atrakcja dla miłośników podróży i wodnych wypraw! Pobudza wyobraźnie i pozwala odkryć nowe miejsca na świecie!

18 stycznia o godz. 20:00 zapraszamy wszystkich Gości do naszego Klubu Nocnego  na spotkanie autorskie z instruktorem nurkowania.

Piotr Matejek, bo o nim mowa, jest instruktorem Nurkowania Deep Blue i twórcą podwodnych filmów przyrodniczych. Realizował materiały m.in. dla TV Planet +, TV Fokus, Water Planet czy TVP. “W cieniu wraków”, “Rafy koralowe St. Johns”, “Podwodny raj Borneo” czy “Otchłań żółwia” to tylko mała część tytułów, które możecie kojarzyć z jego nazwiskiem.

Podczas spotkania z jego udziałem będzie okazja, by posłuchać, jak powstawały jego produkcje, a także dowiedzieć się, jak z bliska wyglądały podwodne podróże. Co się w trakcie nich wydarzyło, w jakich nietypowych miejscach się znalazł czy gdzie jeszcze zamierza popłynąć. Będzie również okazja, by zadać mu własne pytania, a także obejrzeć jeden z jego filmów.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Wstęp na wydarzenie jest wolny.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij