Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
III Noc Saunowa

III Noc Saunowa

26 Kwi 2017
Obywatelu 1 maja musisz być z nami. Zapraszamy na gorącą III noc saunową.

1 maja zapraszamy do nas na III Noc Saunową. Niezwykłą, bo tym razem poprzez zabawę wrócimy na chwilę do czasów PRL-u.

Przypomnimy smak wody sodowej z saturatora, tamtejszą kuchnię, a nawet pierwszomajowe pochody! Wszytko oczywiście z przymrużeniem oka i w dobrym guście. Zamierzamy bowiem bawić się na 200% normy i zostać przodownikami nocnego saunowania!

W programie nocy saunowej są:

- trzy rytuały saunowe (Pochód 1 majowy/Towarzysze z Ruskiej Bani/ Majowy powiew świeżości), wszyskie poprowadzi Saunamistrz zza żelaznej kurtyny - Piotr Mikulski,

- menu ,,Seta i Galareta'',

- i nielimitowana woda sodowa z saturatora.

Poza tym przez cały czas do Waszej dyspozycji będą taras zewnętrzny i strefa basenowa, a chętni w trakcie wydarzenia będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia!

Wstęp na nocne saunowanie wynosi 39 zł dla osób spoza hotelu i 29 zł dla Gości Hotelu Senator. Dodatkowo – Goście hotelowi rezerwację mogą bezpłatnie anulować do 4 godzin przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zapisy przyjmujemy w recepcji basenowej Hotelu Senator. Kto z Was chciałby uczestniczyć, a niekoniecznie chciał stać w kolejce, ZACHĘCAMY DO SZYBKIEJ REZERWACJI telefonicznej pod numerem: +48 (94) 35 49 523 :)

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij