Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
BEZPIECZNY URLOP NAD MORZEM

BEZPIECZNY URLOP NAD MORZEM

07 Maj 2020
Chcemy, aby Wasz pobyt był jak najbardziej bezpieczny.

Drodzy Goście, od pewnego czasu wszyscy musimy się zmierzyć z nowymi i bardziej restrykcyjnymi standardami dotyczącymi bezpieczeństwa.

Bardzo cieszy nas, że już mogliśmy otworzyć nasze Hotele Nadmorskie.

Szerokie plaże, lasy sosnowe, nadmorskie parki, rekreacyjne ścieżki zdrowia czy ścieżki rowerowe, które znajdują się w pobliżu naszych hoteli - pozwolą Państwu spędzić urlop na uboczu,  z dala od skupisk ludzi, korzystając z piękna przyrody jaka występuję w naszej szerokości geograficznej.

Ponadto jod, który występuję w wysokim stężeniu w powietrzu odpowiada za prawidłową pracę układu nerwowego, mięśniowego i krwionośnego, wpływa pozytywnie na przemianę materii, wzrost i rozwój intelektualny. Dzięki aktywności fizycznej w takich warunkach wzmocnicie to, co jest teraz najważniejsze – czyli odporność organizmu na różnego rodzaju wirusy.

Spełniamy wszelkie standardy bezpieczeństwa oraz higieny zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju. Duże powierzchnie naszych hoteli pozwalają na swobodne poruszanie się, dzięki czemu ograniczone są bezpośrednie kontakty z innymi Gośćmi.

Chcemy, aby Wasz pobyt był jak najbardziej bezpieczny, jak to jest możliwe, dlatego:

- personel przestrzega zasad higieny i jest zaopatrzony w bezpośrednie środki ochrony

- pokoje sprzątamy z jeszcze większą starannością wraz z dezynfekcją elementów wyposażenia, które wymagają użycia dłoni, takie jak: blat, kran, sedes, biurko, klamki, włączniki, sterowniki klimatyzacji, pilot do telewizora

- płyny do dezynfekcji rąk są dostępne w wielu miejscach w Hotelach

- części wspólne Hotelu (przyciski w windzie, klamki, lada recepcyjna itp.) są regularnie dezynfekowane

- aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo oraz komfort posiłki (śniadanie, obiad i  kolacja) serwujemy do pokoi. Dania a la carte, są również dostarczane do pokoju

- sprzątanie odbywa się na Wasze życzenie, podczas nieobecności Gości w pokoju

 

W ofercie wiosennej udostępniamy Państwu sprzęt do rekreacji: rowery i kije do nordic walking – sprzęt po każdym użyciu jest dezyfekowany.

Z każdymi nowymi wytycznymi z Ministerstwa Rozwoju będziemy Państwu oferować kolejne usługi hotelowe. Bedzięmy o tym na bieżąco informować na naszych stronach internetowych oraz w social mediach.

Do zobaczenia!

Pozdrawiamy Nadmorsko!

Team Hotele Nadmorskie

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij