Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
BASEN HOTELU SENATOR

BASEN HOTELU SENATOR

01 Sie 2021
Zapraszamy wszystkich miłośników pluskania do naszego odnowionego Aquacenter z basenem sportowym, rekreacyjnym, brodzikiem, jacuzzi o łącznej wielkosci 350 m3 lustra wody.

Prawdziwy relaks sprawia, że człowiek czuję się lżej, spokojniej, a ten cały dobrostan niesie w sobie życiodajna woda. Pełne zrelaksowanie w zależności od usposobienia każdego z nas może wymagać wyciszenia w jacuzzi bądź dużej aktywności fizycznej w basenie sportowym w celu ukojenia myśli i odprężenia ciała przez dostarczenie pozytywnej chemii naszemu organizmowi.

Odnowione, przestronne wielofunkcyjne baseny w Hotelu SENATOR to 350 m2 lustra wody, część sportowa posiada 3 tory pływackie (głębokość 1,7 m) oraz wodną strefę relaksu (głębokość 1,05 m) z masażami wodnymi oraz 3 jacuzzi. Zainstalowane na basenie wodne gejzery, fontanny, masażery wspomogą relaks podczas urlopu. Specjalnie wydzielona strefa zabaw dla dzieci posiada duży brodzik (głębokość 0,6 m), wtórym Wasze maluchy będą mogły zacząć swoją pierwsze zabawy w wodzie.

Itegralną częścia naszego Aquacenter jest Świat Saun i Łaźni oraz zewnętrzny taras z jacuzzi oraz nowoczesną zewnętrzną sauną.  
 

 

 

 

 Gwarancja najlepszych cen! Zadzwoń, zapytaj - tel..+48 94 35 49 444

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij