Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
01 jun 23
02 jun 23
check the availability
all offers

Hotel Przyjazny Zwierzętom

A pet-friendly hotel

What does it mean to be a pet-friendly place?

It is primarily understanding that the animal is a member of the family and its owners want to rest together with their pets. With this in mind, we have created all the facilities to comfortably accommodate the owners of pets.

Po pierwsze: LOGISTYKA

Przed każdym wyjazdem dbasz o to, aby zabrać wszystkie potrzebne rzeczy. Jednak zawsze jest coś o czym zapomnisz. Wyjeżdżając ze swoim zwierzakiem nie musisz się o nic martwić. W naszej recepcji dostępny jest cały asortyment rzeczy, które poratują Cię w kryzysowej sytuacji.

  • rezerwowa karma
  • szampon do kąpieli dla zwierząt
  • woreczki do sprzątania podczas spaceru
  • przekąski
  • apteczka (m.in. nożyczki do paznokci, plastry uciskowe)
  • środki na kleszcze oraz pchły
  • Współpracujemy z megazoologiczny.pl

PO DRUGIE: BEZPIECZEŃSTWO

Przyjeżdżając na wypoczynek do miasta, którego nie znasz nie musisz wiedzieć, gdzie jest najbliższy weterynarz. Zadbaliśmy o to. W swoim pokoju znajdziesz informację odnośnie rekomendowanych weterynarzy, znajdujących się najbliżej hotelu wraz z numerem telefonu i adresem.

Po trzecie: ZABAWA

Jak spędzić pobyt w hotelu? Oczywiście relaksując się i bawiąc. Przygotowaliśmy dla Twojego zwierzaka niespodzianki w pokoju, które umilą Wasze wspólne chwile. Zielone okolie hotelu wraz z szeroką plażą to idealne miejsce, gdzie Twój zwierzak poczuje się naprawdę dobrze. Zatem: do zobaczenia w hotelu.

Oferty Specjalne

Show all

Regulamin


Regulamin pobytu ze zwierzętami

 

Warunki przyjęcia

1. Podstawowym warunkiem przyjęcia pod nasz dach zwierzęcia jest zgłoszenie przyjazdu Gościa ze zwierzęciem w momencie rezerwacji. To konieczność, wynikająca z ograniczonej liczby pokoi przeznaczonych do pobytu zwierząt.

2. W Hotelu mogą przebywać tylko zwierzęta domowe. Hotel w szczególności ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt powszechnie uznawanych za groźne lub agresywne, w tym: gadów, pajęczaków oraz psów rasy: Amerykański pit bull terier, Dog z Majorki, Buldog amerykański, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Tosa, Rottweiler, Akbash dog, Anatolian karabash, Moskiewski stróżujący, Owczarek kaukaski (Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 roku w sprawie wykazu ras psów uznawanych za agresywne).

3. Nieuprzedzeni o towarzyszących Gościom zwierzętach, możemy nie zapewnić wolnego pokoju i nie wyrazić zgody na pobyt zwierzęcia.

4. W przypadku  braku zgłoszenia pobytu ze zwierzęciem właściciel może odmówić zakwaterowania i zwrotu zaliczki.

5. Pobyt zwierzęcia warunkowany jest posiadaniem jego książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami i poświadczeniem odrobaczenia.

6. W obawie o bezpieczeństwo naszych Gości oraz innych zwierząt przebywających na terenie hotelu, nie przyjmujemy również ras uznawanych za agresywne, ani zwierząt agresywnych  w stosunku do innych zwierząt oraz ludzi.

7. Dbając o bezpieczeństwo, zwierzę powinno posiadać smycz, obrożę, kask, klatkę - w zależności od gatunku zwierzęcia.

8. Zwierzęta mogą przebywać w hotelu w wyznaczonych strefach, ale w szczególności zabrania się wprowadzania zwierząt na basen, do restauracji, sali zabaw oraz placu zabaw.

Opłata

1. Opłata za pobyt zwierzęcia wynosi 100 zł za dobę.

Hałas i zakłócenia

1. Zwierze przebywające na terenie hotelu nie może przeszkadzać  innym  Gościom przebywającym na terenie obiektu. Prosimy upewnić się, że Państwa pupil nie sprawia hałasu w szczególności w nocy.

2. W przypadku powtarzających się kilkakrotnie skarg ze strony innych Gości, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia zwierzęcia z obiektu na koszt jego właściciela.

3. W przypadku, gdy pracownicy Hotelu będą mieli uzasadnione podejrzenia, że pozostawione w pokoju zwierzę zakłóca pobyt innych gości, niszczy mienie Hotelu, bądź może spowodować sytuację zagrożenia dla siebie lub innych gości, Dyrekcja Hotelu będzie starała się skontaktować z właścicielem w celu rozwiązania problemu. Gdy kontakt będzie niemożliwy, Hotel zastrzega sobie możliwość wejścia personelu do pokoju gościa również
z ewentualną pomocą odpowiednich służb i usunięcia zwierzęcia z Hotelu. Wszystkie koszty wynikłe z powyższych czynności pokrywa właściciel zwierzęcia.

Higiena i czystość

1. Właściciel zwierzęcia odpowiada za czystość po nim - w pokoju, częściach ogólnodostępnych, jak również na terenie otaczającym hotel. Prosimy o sprzątanie po swoim pupilu.

2. Uprasza się o nie wpuszczanie psów na łóżka i kanapy.

3. Zwierzęta mogą korzystać z wyznaczonych przestrzeni w środku hotelu, jak również na zewnątrz.

4. Właściciele psów są zobowiązani do sprzątania nieczystości pozostawionych przez psy na terenie oraz w otoczeniu hotelu.

5. Właściciele kotów muszą posiadać kuwetę z piaskiem i opróżniać ją do plastikowej torby, którą następnie będą wyrzucać do pojemnika wskazanego przez pracownika hotelu.

6. Sprzątanie pokoju, w którym przebywa zwierzę odbywa się wyłącznie podczas obecności właściciela. Prosimy o kontakt z Recepcją w celu ustalenia godzin sprzątania.

Odpowiedzialność

1. Właściciel zwierzęcia odpowiada za wszelkie szkody i zanieczyszczenia spowodowane przez jego zwierzę i jest zobowiązany do pokrycia kosztów wszelkich uszkodzeń.

2. Wszystkie szkody w mieniu hotelu bądź mieniu innych gości spowodowane przez zwierzęta będą wyceniane przez Dyrekcję Hotelu, a ich kosztami będą obciążeni właściciele zwierząt.

3. Zwierzę musi pozostawać pod nadzorem przez cały pobyt na terenie hotelu.

4. Psy muszą być wyprowadzane na smyczy i w kagańcu, pod opieką właściciela bądź osoby upoważnionej.

newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close