Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
Podwodny świat - spotkanie autorskie, prezentacja filmu

Podwodny świat - spotkanie autorskie, prezentacja filmu

09 jan 2018
Gdzie są najpiękniejsze miejsca do nurkowania? Jak zacząć przygodę z nurkowaniem? Jak dbać o swoje bezpieczeństwo w wodzie? Na te i wiele pytań odpowie Piotr Matejek podczas autroskiego spotkania.

Doskonała atrakcja dla miłośników podróży i wodnych wypraw! Pobudza wyobraźnie i pozwala odkryć nowe miejsca na świecie!

18 stycznia o godz. 20:00 zapraszamy wszystkich Gości do naszego Klubu Nocnego  na spotkanie autorskie z instruktorem nurkowania.

Piotr Matejek, bo o nim mowa, jest instruktorem Nurkowania Deep Blue i twórcą podwodnych filmów przyrodniczych. Realizował materiały m.in. dla TV Planet +, TV Fokus, Water Planet czy TVP. “W cieniu wraków”, “Rafy koralowe St. Johns”, “Podwodny raj Borneo” czy “Otchłań żółwia” to tylko mała część tytułów, które możecie kojarzyć z jego nazwiskiem.

Podczas spotkania z jego udziałem będzie okazja, by posłuchać, jak powstawały jego produkcje, a także dowiedzieć się, jak z bliska wyglądały podwodne podróże. Co się w trakcie nich wydarzyło, w jakich nietypowych miejscach się znalazł czy gdzie jeszcze zamierza popłynąć. Będzie również okazja, by zadać mu własne pytania, a także obejrzeć jeden z jego filmów.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Wstęp na wydarzenie jest wolny.

newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close