Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
Indywidualny Kurs OPEN WATER DIVER

Indywidualny Kurs OPEN WATER DIVER

;
zeitlich unbeschränkt
Gutschein kaufen
Ab: 1 900 /Stück
Gutschein kaufen

Akzeptierte Zahlungsformen

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express
Alle Zahlungen werden mit dem Protokoll SSL 256 gesichert.
Tylko Ty i Twój instruktor! Kurs OPEN WATER DIVER ( OWD) jest pierwszym stopniem w twojej karierze płetwonurka. Po ukończeniu kursu OWD otrzymasz certyfikat honorowany we wszystkich centrach nurkowych na świecie. Kurs prowadzi: Piotr Matejek PADI IDCSTEC DEEP Instructor TEC TRIMIX Instructor EFR&CFC Instructor DAN Instructor
Podczas szkolenia zapoznasz się ze wszelkimi  zasadami bezpiecznego nurkowania, poznasz sprzęt oraz nauczysz się jak go obsługiwać. Kurs Indywidualny oznacza, że jesteś tylko Ty i twój instruktor skupiony tylko na Tobie, więc nie musisz się obawiać, że coś nie wychodzi lub nie potrafisz czegoś wykonać. Tak na powierzchni jak i pod wodą dostaniesz tyle czasu i wskazówek ile będziesz potrzebował.

Aby przystąpić do kursu musisz mieć skończone 10 lat (otrzymasz stopień Junior OWD) lub 15 lat dla uzyskania certyfikatu OWD oraz nie mieć przeciwwskazań do nurkowania. W cenie kursu otrzymasz podręcznik OWD , materiały szkoleniowe oraz sprzęt ( ABC, automat, piankę, jacket, butle), z którego będziesz mógł korzystać na kursie.

Szkolenie OWD składa się z 5 sesji teoretycznych zakończonych quizem , 5 zajęć basenowych i 4 nurkowań na wodach otwartych (morze, jezioro)

Kurs zostanie zakończony egzaminem z teorii nurkowania.

Po pozytywnym ukończeniu kursu OPEN WATER DIVER będziesz uprawniony do samodzielnego nurkowania( bez instruktora nurkowania), z partnerem do 18 metrów. W przypadku Juniora OWD (10-14 lat)  do 12 metrów pod okiem doświadczonego nurka.

W cenie:

  • Kurs OWD / 5 sesji teoretycznych zakończonych quizem , 5 zajęć basenowych i 4 nurkowań na wodach otwartych (morze, jezioro). Kurs zostanie zakończony egzaminem z teorii nurkowania.
  • Karnet na basen: 5 wejść na nurkowanie, 5 wejść do kompleksu basenowego, 5 wejść do saun zewnętrznych wraz z rytuałem z sauna mistrzem

 

Lage des Senator Hotels

Dźwirzyno k. Kołobrzegu Wyzwolenia 35, 78-131
Best Preis Garantie nur hier
Sobald die Transaktion realisiert wird, erhalten Sie eine Bestätigung
Garantie einer sicheren Transaktion
Sie können auch Ihre Kreditkarte für den Kauf nutzen

Andere Angebote checken

Alle zeigen
Newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen