Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
Pomysł na Walentynki

Pomysł na Walentynki

23 Jan 2017
Święto zakochanych zbliża się coraz większymi krokami. Mamy dla Was oryginalny sposób na ich spędzenie.

Odprężający szum morza, przyjemny zapach lasu, atmosfera intymności i Twoja druga połówka u boku… Jeśli dołączyć do tego pobyt w hotelu i niebanalną ofertę spędzenia czasu we dwoje, zyskujesz przepis na Walentynki idealne! Magiczna data 14 lutego zbliża się wielkimi krokami, dlatego nie zwlekaj i już teraz zadbaj o przygotowanie wspaniałej niespodzianki dla bliskiej Ci osoby. Jak tego dokonać? Razem z nami.

Magia morza i moc sauny

Pobyt nad morzem zawsze jest doskonałym pomysłem. Szczególnie zaś polecany jest właśnie w okresie zimowym, kiedy to dzięki specyficznym warunkom pogodowym możesz do woli raczyć się solidną dawką dobroczynnego jodu. Nasz hotel położony w zacisznej, urokliwej okolicy, oddzielony od brzegu morza zaledwie kilkuminutowym spacerem. Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla Zakochanych – walentynkowe saunowanie.

Czego możecie się spodziewać? Czekają na Was dwa niepowtarzalne rytuały z Sauna Mistrzem (14 lutego, w godzinach 19.00 i 20.30), w nowej saunie zewnętrznej z oryginalnymi aromatami, które pobudzą zmysły. W trakcie pobytu towarzyszyć Wam będzie romantyczna, relaksująca muzyka, która wprowadzi Was w odprężający nastrój i pozwoli na cudowne wyciszenie. Saunowanie to prosty i efektywny sposób na oderwanie się od problemów dnia codziennego. Już krótki seans pozwala na skuteczne wyeliminowanie negatywnego napięcia nerwowego i nabranie dystansu do otaczającej rzeczywistości.

Korzyści płynące z pobytu w saunie dotyczą jednak nie tylko duszy, ale również ciała. Sauna pobudza układ odpornościowy do działania, oczyszcza drogi oddechowe (działa niczym zabieg inhalacyjny), ułatwia usuwanie toksyn z organizmu, korzystnie wpływa na kondycję cery, rozluźnia napięte mięśnie – to zaledwie kilka z wielu jej zalet.

Uczta nie tylko dla duszy…

Z racji tego, że nie samą miłością człowiek żyje, w ramach uczty dla podniebienia czeka na Was kieliszek wina musującego oraz romantyczna przekąska po saunowaniu. Ponadto możecie wybrać się na romantyczną kolację do restauracji Oranżeria, gdzie miło i w intymnej atmosferze spędzicie wspólnie czas. Do Waszej dyspozycji oddany jest również taras zewnętrzny z dwoma jacuzzi i studnią lodową.

Jeśli lubicie spędzać czas aktywnie, możecie skorzystać z rozbudowanego kompleksu basenowego z licznymi atrakcjami, takimi jak między innymi kaskady wodne, bicze, strumienice czy przeciwprądy. Skuście się na wyjątkowe, oryginalne Walentynki, które na długo zapadną Waszej pamięci.

Newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen