Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
04 Kwi 20
05 Kwi 20
rezerwuj online
pakiety pobytowe

Nasi specjaliści

Impossible

is nothing

Nasza drużyna od zadań specjalnych nie wie, co znaczy słowo ,,niemożliwe''. Każde wydarzenie w hotelu odbywa się pod opieką dedykowanego koordynatora, aby zapewnić dbałość o najmniejszy szczegół.

"Drogę do sukcesu konferencji upatruję w szczegółowym rozpoznaniu potrzeb Gości Hotelu Senator. Dlatego słucham i podpowiadam najlepsze rozwiązania, bo wiem, że infrastruktura naszego hotelu pozwala na wiele możliwości."

~ Joanna Obertaniec, specjalista ds. sprzedaży konferencji

 

"Sale konferencyjne znajdują się w każdym obiekcie. Czynnikiem wyróżniającym Hotel Senator na tle innych jest relacja, jaką utrzymujemy z Klientami, dlatego tak dużą wagę przywiązuję do naszego kontaktu od samego początku.''

~ Łukasz Nieszwiec , specjalista ds. sprzedaży konferencji

 

"Właściwe ustawienie sali, wystrój, odpowiednia obsługa - to elementy, o które dbam każdego dnia swojej pracy. Moim zadaniem jest być wszędzie tam, gdzie potrzebują mnie Goście, by każdy bankiet był perfekcyjny''.

~ Marcin Kazimierczak, Dyrektor Gastronomii

 

"Wiem, jak ważną rolę podczas pobytu odgrywa jedzenie. Dlatego każdorazowo komponuję indywidualne menu dla grupy, aby mieć pewność, że trafi w gusta kulinarne Gości. Od nas nikt nie wyjdzie głodny.''

~ Bartosz Chytroń, Szef Kuchni

 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij