Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
19 Kwi 19
20 Kwi 19

Nasi specjaliści

Impossible

is nothing

Nasza drużyna od zadań specjalnych nie wie, co znaczy słowo ,,niemożliwe''. Każde wydarzenie w hotelu odbywa się pod opieką dedykowanego koordynatora, aby zapewnić dbałość o najmniejszy szczegół.

"Drogę do sukcesu konferencji upatruję w szczegółowym rozpoznaniu potrzeb Gości Hotelu Senator. Dlatego słucham i podpowiadam najlepsze rozwiązania, bo wiem, że infrastruktura naszego hotelu pozwala na wiele możliwości."

~ Joanna Obertaniec, specjalista ds. sprzedaży konferencji

 

"Sale konferencyjne znajdują się w każdym obiekcie. Czynnikiem wyróżniającym Hotel Senator na tle innych jest relacja, jaką utrzymujemy z Klientami, dlatego tak dużą wagę przywiązuję do naszego kontaktu od samego początku.''

~ Malwina Izdebska, specjalista ds. sprzedaży konferencji

 

"Właściwe ustawienie sali, wystrój, odpowiednia obsługa - to elementy, o które dbam każdego dnia swojej pracy. Moim zadaniem jest być wszędzie tam, gdzie potrzebują mnie Goście, by każdy bankiet był perfekcyjny''.

~ Marzena Radomska, kierownik gastronomii

 

"Wiem, jak ważną rolę podczas pobytu odgrywa jedzenie. Dlatego każdorazowo komponuję indywidualne menu dla grupy, aby mieć pewność, że trafi w gusta kulinarne Gości. Od nas nikt nie wyjdzie głodny.''

Jarosław Bagniuk, Szef kuchni

 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij