Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
04 Kwi 20
05 Kwi 20
rezerwuj online
pakiety pobytowe

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Centrum

konferencyjne

Doskonała lokalizacja w Dźwirzynie koło Kołobrzegu czyni Hotel Senator idealnym miejscem dla biznesu. Z pomocą naszych specjalistów zorganizujesz wystawny bankiet, imprezę integracyjną, szkolenie firmowe, a nawet konferencję do 200 osób. Zobacz, jak krok po kroku wygląda współpraca z Hotelem Senator.

Na

początku...

Powiedz nam, kiedy chcesz zorganizować spotkanie w Hotelu Senator. Nasz manager skontaktuje się z Tobą i dostosuje schemat organizacyjny konferencji czy szkolenia tak, aby jak najlepiej odpowiadał potrzebom Twoich Gości.

 

Co

potem?

Po rozmowie z managerem i po stworzeniu wstępnego schematu organizacji zostaniesz zaproszony do Hotelu Senator. Zapoznasz się z infrastrukturą obiektu i z pomocą naszych specjalistów wybierzesz odpowiednią na Twoje spotkanie salę. Po konsultacji z Tobą Szef Kuchni stworzy menu dla Gości, a managerowie zadbają o atrakcje i spójny wystrój wnętrz tak, aby pasował on do charakteru Twojego spotkania.

Dlaczego

my?

To proste. Już od ponad 15 lat z powodzeniem działamy w branży. Przez cały okres istnienia Hotelu Senator sprzedaliśmy ponad 60 tysięcy pokoi. Przeprowadziliśmy już 1700 udanych konferencji i 1500 bankietów, czego dowodem jest ponad 110 tysięcy zadowolonych Gości biznesowych.

Infrastruktura Hotelu Senator tworzy doskonałe warunki dla firm. Na Klientów konferencyjnych czeka 300 miejsc parkingowych, 700m2 powierzchni wystawienniczych, 8 sal konferencyjnych i sala kinowa oraz 124 pokoje gościnne. Rozwinięta strefa gastronomiczna i atrakcje to atuty Hotelu Senator. W naszym obiekcie znajdziesz 2 restauracje i chatę grillową, która pomieści nawet 200 osób, a także klub nocny, luksusowe SPA i kompleks basenowy oraz taras zewnętrzny - dodatkową przestrzeń dla relaksu i wypoczynku po ciężkim dniu pracy.

Gwarancja

udanej konferencji

Zadbamy o to, aby Twoje spotkanie było udane i na długo zapadło w pamięci Gości. Po przyjeździe do Hotelu Senator nie będziesz chciał z niego wyjeżdżać! Ale nie będziemy tutaj opisywać swoich zalet. Powierz organizację konferencji i szkoleń naszym specjalistom i sam przekonaj się o naszej jakości.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij