Hotel Senator, Dźwirzyno k. Kołobrzegu
Indywidualny Kurs OPEN WATER DIVER

Indywidualny Kurs OPEN WATER DIVER

any length of stay
kup voucher
from 1 410 /item
kup voucher

Accepted payment methods

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express
All the payments are secured with the protocol SSL 256
Tylko Ty i Twój instruktor! Kurs OPEN WATER DIVER ( OWD) jest pierwszym stopniem w twojej karierze płetwonurka. Po ukończeniu kursu OWD otrzymasz certyfikat honorowany we wszystkich centrach nurkowych na świecie. Kurs prowadzi: Piotr Matejek PADI IDCSTEC DEEP Instructor TEC TRIMIX Instructor EFR&CFC Instructor DAN Instructor
Podczas szkolenia zapoznasz się ze wszelkimi  zasadami bezpiecznego nurkowania, poznasz sprzęt oraz nauczysz się jak go obsługiwać. Kurs Indywidualny oznacza, że jesteś tylko Ty i twój instruktor skupiony tylko na Tobie, więc nie musisz się obawiać, że coś nie wychodzi lub nie potrafisz czegoś wykonać. Tak na powierzchni jak i pod wodą dostaniesz tyle czasu i wskazówek ile będziesz potrzebował.

Aby przystąpić do kursu musisz mieć skończone 10 lat (otrzymasz stopień Junior OWD) lub 15 lat dla uzyskania certyfikatu OWD oraz nie mieć przeciwwskazań do nurkowania. W cenie kursu otrzymasz podręcznik OWD , materiały szkoleniowe oraz sprzęt ( ABC, automat, piankę, jacket, butle), z którego będziesz mógł korzystać na kursie.

Szkolenie OWD składa się z 5 sesji teoretycznych zakończonych quizem , 5 zajęć basenowych i 4 nurkowań na wodach otwartych (morze, jezioro)

Kurs zostanie zakończony egzaminem z teorii nurkowania.

Po pozytywnym ukończeniu kursu OPEN WATER DIVER będziesz uprawniony do samodzielnego nurkowania( bez instruktora nurkowania), z partnerem do 18 metrów. W przypadku Juniora OWD (10-14 lat)  do 12 metrów pod okiem doświadczonego nurka.

W cenie:

  • Kurs OWD / 5 sesji teoretycznych zakończonych quizem , 5 zajęć basenowych i 4 nurkowań na wodach otwartych (morze, jezioro). Kurs zostanie zakończony egzaminem z teorii nurkowania.
  • Karnet na basen: 5 wejść na nurkowanie, 5 wejść do kompleksu basenowego, 5 wejść do saun zewnętrznych wraz z rytuałem z sauna mistrzem

 

Location of the Senator Hotel

Dźwirzyno k. Kołobrzegu Wyzwolenia 35, 78-131
Best Rate Guarantee only here
Once the transaction has been realized, you will get a confirmation
Safe transaction guarantee
You may use your credit card for the purchase

Check also other offers

Show all
newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close